TEM ugdymo metų atviras savaitgalis jaunimui

Turi krūvą draugų socialiniuose tinkluose, bet vis tiek jauti tuštumą, neturėdamas su kuo pasidalinti apie tai, kas tau iš tiesų skauda ir rūpi? Ieškai savo bendraamžių, su kuriais pagaliau galėtum būti savimi? Nori daugiau sužinoti apie tikėjimą ir Bažnyčią?

Kviečiame TAVE į Telšių vyskupijoje startuojančią Tarptautinę evangelizacinę mokyklą jaunimui. Tai vienerių metų programa 17-35 metų amžiaus vaikinams ir merginoms, kurios tikslas – augti gyvojo Jėzaus, savęs ir vienas kito pažinime bei nešti Gerąją Naujieną kitiems.

Jau šį rudenį prasideda Tarptautinės evangelizacinės mokyklos ugdymo metai „Ateikite ir pamatysite“ (Jn 1, 35). TAVĘS laukia atviri jaunimo savaitgaliai kiekvieną mėnesį, pasidalijimo grupelės kiekvieną savaitę ir tarptautinė stovykla kitą vasarą.

2020 m. rugsėjo 11-13 d. Pakutuvėnuose vyks pirmasis TEM ugdymo metų atviras savaitgalis jaunimui „Eikite paskui mane“ (Mk 1, 17).

Mokymus ves Noel Chircop, misionierius iš Maltos.

Skirta jaunimui nuo 17 iki 35 metų! Nepilnamečiai asmenys privalo atsivežti tėvų sutikimą. Būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 7 dienos!
REGISTRACIJOS ANKETA

Dalyvio auka – 35 Eur asmeniui. Užsiregistravusiems iki rugpjūčio 31 d. – 20 Eur asmeniui. Nemokėk brangiau, registruokis dabar!

Jei dėl pandemijos grėsmės savaitgalis negalėtų vykti gyvai, bus organizuojamas online renginys ir dalyvio auka bus laisva.

Reikia turėti: savo Šventąjį Raštą, rašiklį ir užrašus, savo puodelį, dubenėlį ir įrankius, miegmaišį, higienos reikmenis, asmeninius vaistus ir apsauginę kaukę (savaitgalis bus organizuojamas pagal tuo metu galiojančias SAM rekomendacijas). Jei dėl pandemijos grėsmės savaitgalis negalėtų vykti gyvai, bus organizuojamas online renginys. Pakutuvėnai yra blaivybės zona! Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.

Daugiau informacijos: FB puslapyje „Tarptautinė evangelizacinė mokykla“ arba elektroniniu paštu – evangelizacija@gmail.com