Stovykla Pakutuvėnuose

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba ir Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas kviečia į pranciškonišką stovyklą, kuri vyks 2017 m. liepos 11-16 d. Pakutuvėnuose.

 
Stovyklos tema: „Mano artumas eis su tavimi, ir Aš įvesiu tave į poilsį“ (plg. Iš 33, 14).

Stovyklos programa. Šiemet pranciškoniška stovykla skirta šlovinimui ir maldai. Mokymus ves įvairūs kalbėtojai – Rūta Šalaševičienė, vyskupas Kęstutis Kėvalas, pranciškonas kunigas Gediminas Numgaudis, mesijinių žydų bendruomenės rabinas Andrejus Vdovas (Sankt Peterburgas) ir kt. Maloniai kviečiame dalyvauti ir šeimas, nes stovyklos metu bus organizuojama pastovyklė vaikams ir paaugliams. Stovyklos metu vyks nenutrūkstama Švč. Sakramento Adoracija. Šlovinimo vakarus stovykloje ves Pakutuvėnų šlovinimo grupė, Katalikų bendruomenė „Gyvieji akmenys“ ir kitos charizminės bendruomenės.

Dienotvarkė:
8.00 Rytmetinė malda bažnyčioje
8.30 Pusryčiai stovyklavietėje
10.00-11.15 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
10.00-13.30 Užsiėmimai vaikams ir paaugliams
11.30-12.30 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
12.30-13.30 Susitikimas grupėse
14.00 Pietūs stovyklavietėje
16.30 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
16.30-17.45 Užsiėmimai vaikams ir paaugliams
18.00 Šv. Mišios bažnyčioje
19.30 Vakarienė stovyklavietėje
20.30 Šlovinimo vakaras angare

Dalyvio auka. Suaugusiems – 75 Eur, vaikams ir paaugliams iki 18 m. – 60 Eur. Šeimoms su dviem ir daugiau vaikų – 55 Eur žmogui. Vaikams be maitinimo – 15 Eur. Kūdikiams, kuriems neaktualus maitinimas, stovykla yra nemokama. Turinčius finansinių sunkumų dėl nuolaidų prašome tartis asmeniškai. Į dalyvio auką įskaičiuotas 5 dienų maitinimas, stovyklos programa, stovykloje tarnaujančių savanorių, šlovintojų ir kalbėtojų išlaikymas, stovyklavietės parengimo ir sutvarkymo darbai.

Registracija. Norintys dalyvauti stovykloje turi iki liepos 1 d. užsiregistruoti el. paštu: druskine@yahoo.com. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, amžių, adresą, tel. numerį ir el.paštą. Jūsų registraciją patvirtinsime tik tada, kai pervesite simbolinį registracijos mokestį (20 Eur) už kiekvieną užregistruotą asmenį. Rekvizitai: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba; i.k. 191898673; a/s Nr. LT73 7044 0600 0592 1604; AB SEB bankas, kodas 70440; mokėjimo paskirtis „Stovyklai“. Likusią sumą prašome atsivežti į stovyklą.

Gyvenimo sąlygos. Stovyklautojai gyvena savo palapinėse. Pravartu turėti Šventąjį Raštą, rašiklį ir užrašus, šiltą apklotą, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbų karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, asmeninius vaistus, žibintuvėlį ir kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje. Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose. Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Prašome neatsivežti naminių gyvūnų. Svarbu, kad atvykdami į stovyklą suaugusieji ir vaikai neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų. Laukiame Jūsų Pakutuvėnuose liepos 11 d., antradienį, nuo 14 iki 17 valandos.


Stovyklą organizuoja

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (www.kpjt.lt)
Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas (www.pakuta.lt)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *