Pranciškoniška stovykla šeimoms Pakutuvėnuose

2019 m. liepos 16-21 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.) vyks Pranciškoniška stovykla šeimoms tema: „Gilyn į šv. Jono Pauliaus II kūno teologiją“.

Kūno teologija – tai šventojo popiežiaus Jono Pauliaus II mokymas apie Dievą ir mūsų egzistencijos tikslą, kurie gali būti atrasti ir suvokti per mūsų kūnus. Kodėl popiežius savo apmąstymus pavadino „Kūno teologija“? Kokia yra esminė ir giluminė žmogaus kūno, lytiškumo ir santuokos prasmė? Kaip žmogaus kūnas ir jo troškimai atgręžia žmogų į gyvenimo prasmę? Kaip atrasti tikrąjį žmogaus kūno ir lytiškumo grožį? Kodėl kūnas yra toks svarbus mūsų gebėjime mylėti ir kurti meilės bendrystę?

Stovyklos lektoriai – sutuoktinių pora Aušra ir Andrius Mizgiriai iš Kretingos. Aušra yra baigusi teologijos ir katechetikos magistro studijas Stiubenvilio pranciškonų universitete Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Stovyklos programoje – paskaitos ir intensyvus darbas grupėse, nuolatinė Švč. Sakramento Adoracija, šv. Mišios kasdien, šlovinimo vakarai ir kt.

Stovykloje dalyvaujančių tėvelių dėmesiui! Stovyklos metu veiks 3-12 m. vaikų tarnyba ir 13-17 m. paauglių pastovyklė. 10-12 metų vaikams bus organizuojami seminarai apie vaisingumą: seminaras mergaitėms „Ciklo šou“ – nuoširdus, vaizdingas ir unikalus moters ciklo pristatymas, bei seminaras berniukams „Agentai vykdo misiją“ – apie paauglystėje besikeičiantį kūną ir vaisingumą, paauglystės iššūkius, grožį ir atsakomybę. Paaugliams (nuo 14 iki 16 metų) vyks užsiėmimai pagal lytiškumo ugdymo ir savęs pažinimo programą „Susitik save“.

Gyvenimo sąlygos. Stovyklautojai gyvena savo palapinėse. Rekomenduojame atsivežti Šventąjį Raštą, rašiklį ir užrašus, šiltą apklotą, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbų karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (nes šalia teka Minija), higieninius reikmenis, asmeninius vaistus, žibintuvėlį ir kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje. Dėmesio! Pakutuvėnai yra blaivybės zona: čia nevartojamas alkoholis, narkotikai; rūkoma tik tam skirtose vietose. Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Maloniai prašome neatsivežti naminių gyvūnų, trikdančių kitų poilsį. Svarbu, kad atvykdami į stovyklą suaugusieji ir vaikai neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų.

Auka už stovyklą
Prašome, kad atsižvelgdami į savo finansines galimybes patys pasirinktumėte stovyklos mokestį. Standartinis mokestis yra suma, padengianti bazines šeimų stovyklos organizavimo išlaidas. Mokestis su nuolaida yra orientuotas į daugiavaikes arba turinčias finansinių sunkumų šeimas. Solidarumo mokestis yra skirtas tiems, kurie nori prisidėti prie mažesnes finansines galimybes turinčių šeimų dalyvavimo stovykloje. „Kiekvienas tegul aukoja, kaip yra širdyje nutaręs, ne gailėdamas ar tarsi verčiamas, nes Dievas myli linksmą davėją“ (2 Kor 9, 7). Turinčius didelių finansinių sunkumų prašome tartis asmeniškai el. paštu: druskine@yahoo.com. Tel. pasiteirauti: 8 603 59454 (galima rašyti sms).

 Standartinis mokestisMokestis su nuolaidaSolidarumo mokestis
Vienam asmeniui SU MAITINIMU 90 Eur 75 Eur 105 Eur
Vienam asmeniui BE MAITINIMO 50 Eur 35 Eur 65 Eur

Vaikams iki 3 metų, kuriems maitinimas neaktualus, stovykla yra nemokama. Apgailestaujame, bet organizatoriai neįsipareigoja stovyklavietėje sudaryti sąlygų maisto laikymui ar savarankiškam jo gaminimui.

Registracija. Išankstinė registracija į stovyklą vykstaiki liepos 1 d. internetiniame puslapyje kpjt.lt. Jūsų registraciją patvirtinsime tik tada, kai pervesite simbolinį registracijos mokestį (25 Eur) už kiekvieną užregistruotą asmenį. Rekvizitai: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba; i.k. 191898673; a/s Nr. LT73 7044 0600 0592 1604; AB SEB bankas, kodas 70440; mokėjimo paskirtis „Stovyklai“. Likusią sumą prašome atsivežti į stovyklą. 

Stovyklą organizuoja Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (www.kpjt.lt) ir Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas (www.pakuta.lt). Laukiame jūsų atvykstant į Pakutuvėnus liepos 16 d., antradienį, nuo 12 iki 16 valandos.