PRANCIŠKONIŠKA STOVYKLA PAKUTUVĖNUOSE

Data: 2014 m. liepos 8-13 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.).

Tema: „Tikėjimo perdavimas šeimoje – mažojoje Bažnyčioje“. Lektoriai: kun. Arūnas Simonavičius ir s. Jolita Šarkaitė.

Stovyklos programoje: 5 dienų rekolekcijos suaugusiems, mokymai ir darbas grupėse, šv. Mišios, nuolatinė Švč. Sakramento Adoracija, Susitaikinimo sakramentas, kūrybiniai vakarai ir susitikimai su įdomiais žmonėmis, įvairūs teminiai užsiėmimai (muzikiniai užsiėmimai mamytėms ir jų mažyliams, giedojimo pamokos, įvairūs meniniai užsiėmimai, krikščioniškų filmų peržiūros, žvejybos mylėtojų būrelis, vaistažolių mokyklėlė ir kt.). Stovyklos metu bus organizuojama vaikų ir paauglių pastovyklė (katechezė visiems, muzikiniai užsiėmimai jaunimui, aktyvūs žaidimai paaugliams, klounų palapinė mažiesiems ir kt.).

Dalyvio auka: Suaugusiems – 230,- Lt, vaikams ir paaugliams iki 18 m. – 150,- Lt. Įskaičiuotas dalyvavimas visoje stovyklos programoje ir pilnas 5 dienų maitinimas. Dėl nuolaidų daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, studentams ar pensininkams prašome tartis asmeniškai.

Registracija: Norintiems dalyvauti stovykloje būtina užsiregistruoti iki birželio 23 d. el. paštu: druskine@yahoo.com. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, amžių, adresą, telefoną, el.paštą. Telefonas pasiteirauti: 8 445 55114 darbo dienomis nuo 10 iki 14 val.
Jūsų registracija bus patvirtinta, kai pervesite simbolinį registracijos mokestį 100,- Lt už kiekvieną užregistruotą asmenį nurodydami mokėjimo paskirtį „Stovyklai“. Rekvizitai: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (i.k. 191898673); a/s Nr. LT73 7044 0600 0592 1604 (AB SEB bankas, kodas 70440). Likusią dalyvio auką (išskaičiavus jau sumokėtą registracijos mokestį) atsivežkite į stovyklą. Į Pakutuvėnus reikia atvykti liepos 8 d. iki 17 val.

Gyvenimo sąlygos: Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Maitinimas tris kartus per dieną. Pravartu turėti Šv. Raštą, rašiklį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, žibintuvėlį ir visas kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje.

Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose. Dėmesio! Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Nepageidaujami naminiai gyvūnai.

Stovyklos organizatoriai:
Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (www.kpjt.lt)
Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas (www.pakuta.lt)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *