PASKIRK 2 PROCENTUS

Brangūs Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos bičiuliai,

     Nuoširdžiai prašome jus savo 2 procentus valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paskirti Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybai ir taip paremti mūsų vykdomus evangelizacinius projektus: šlovinimą ir misijas, radijo laidą „Druska“, šlovinimo giesmių įrašus ir leidybą, įvairius muzikinius projektus, jaunimo ugdymo renginius ir socialines tarnystes, katalikišką ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programą, žiemos akademiją jaunimui, atgailos žygį, stovyklas Pakutuvėnuose ir kt.
     Prašymo formoje FR0512 reikia nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir tokius duomenis apie paramos gavėją:
mokestinis laikotarpis: 2016
6S mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą: pažymėti X
E1 gavėjo tipas: 2
E2 gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191898673
E4 mokesčio dalies dydis (procentais): iki 2 procentų.

     Prašymus galima pateikti iki gegužės 1 d. elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą (http://deklaravimas.vmi.lt ), tiesiogiai (užpildytą prašymo formą įteikiant savo apskrities VMI teritorinio skyriaus darbuotojui) arba paštu siunčiant į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
Prašymo blankus (forma FR0512 02 versija) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, teritoriniuose jų skyriuose arba parsisiųsti iš
čia.
     Jūsų parama yra didžiulė pagalba mūsų evangelizacinėms misijoms, jaunimo ugdymo programoms ir Pakutuvėnuose organizuojamoms stovykloms. Būkite palaiminti ir apdovanoti visu gėriu, kuris ateina iš Viešpaties rankų!
Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *