Kretingoje vyks visuomenei atviras susitikimas su ekonomikos mokslų daktaru Andriejumi Olenčiku iš Kijevo

Kovo 29 dieną Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su ekonomikos mokslų daktaru Andriejumi Olenčiku iš Kijevo. Artėjant tą patį savaitgalį vyksiantiems Ukrainos prezidento rinkimams, kretingiškiai ir miesto svečiai kviečiami išgirsti liudijimą iš pirmų lūpų apie Ukrainos gyvenimo aktualijas, Bažnyčios ir valstybės santykius, karinį konfliktą Donbaso regione bei krikščionio vaidmenį šiuose procesuose.

Andriejus Olenčikas priklauso Kijeve veikiančiai katalikiškai charizminei bendruomenei „Maranatha“ ir koordinuoja Ukrainos karo zonoje tarnaujančią ekumeninę organizaciją „Krikščioniška išgelbėjimo tarnyba“. Indėlių draudimo fondo generalinio direktoriaus pavaduotoju dirbantis ekonomikos mokslų daktaras Andriejus Olenčikas su žmona Lina turi sūnų ir yra vienas iš katalikiško charizminio judėjimo Ukrainoje vadovų.

Į Lietuvą Andriejus Olenčikas atvyksta kretingiškio brolio pranciškono Gedimino Numgaudžio kvietimu. Svečias iš Kijevo ne tik ves konferenciją Šilalėje vyksiančiame Palaiminimų šeštadienyje, tačiau brolių pranciškonų rūpesčiu taip pat susitiks ir su Kretingos miesto visuomene.

Visuomenei atviro susitikimo su dr. Andriejumi Olenčiku pradžia – kovo 29 dieną, penktadienį, 18 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Kovo 30 dieną Šilalės rajono savivaldybės kultūros centre vyksiančio Palaiminimų šeštadienio programą bus galima stebėti internetu – nuo 13 iki 16 val. ji bus tiesiogiai transliuojama Telšių vyskupijos „YouTube“ kanale.

Kretingos pranciškonų vienuolyno informacija