Į Panevėžį atkeliauja miuziklas „Šviesa, apšvietusi pasaulį“

Gegužės 26 dieną Panevėžyje bus pristatytas Kretingos pranciškoniškojo jaunimo sukurtas miuziklas apie šv. Klaros Asyžietės gyvenimą.

Miuziklas „Šviesa, apšvietusi pasaulį“ yra skirtas šv. Klaros Asyžietės Pasišventimo Dievui 800 metų jubiliejui. Būtent Verbų sekmadienį prisimenama diena, kai aštuoniolikmetė mergina slapta pabėgo iš tėvų namų ir Porciunkulės bažnytėlėje, dalyvaujant šv. Pranciškui, pasišventė Dievui. Šv. Klaros pasišventimas Dievui yra laikomas simboline seserų klarisių (antrojo šv. Pranciškaus įkurto ordino) pradžia.

Esame raginami per šiuos Tikėjimo metus pažinti šventuosius, kurie yra autentiški mūsų tikėjimo liudytojai. Muzikos, šokio ir teatro kalba į vienuolika šv. Klaros ir šv. Pranciškaus gyvenimo scenų įtraukiantis miuziklas nepretenduoja papasakoti visos šv. Klaros biografijos, bet siekia perduoti dvasią, pagal kurią gyveno Klara ir Pranciškus. Šie du jaunuoliai, mylėję Dievą visa širdimi ir to paties tikslo siekę skirtingais gyvenimo būdais, palieka iššūkį ir šiuolaikiniam žmogui – gyventi dovanojant visą save.

Panevežio vyskupijos jaunimo centras ir Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba kviečia visus į jaunimo miuziklą „Šviesa, apšvietusi pasaulį“, kuris bus rodomas gegužės 26 d., sekmadienį, 16 val., Panevėžio muzikiniame teatre (Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys).

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *