Antrasis ciklo „Malda gyvai“ vakaras

Toliau tęsiasi unikalus Lietuvoje šlovinimo ir maldos tarnystės ciklas „Malda gyvai“. Šį penktadienį, lapkričio 20 d., 20 val., maldos ir šlovinimo tarnystės ciklas vyks interneto svetainėje maldagyvai.lt. Antrojo vakaro tema: „Jei panorėsi, gali mane padaryti švarų“ (Mk 1, 40). 

Pavasarį karantino sąlygomis gimęs projektas „Malda gyvai“ – tai internetu tiesiogiai transliuojamas uždaras šlovinimo vakaras, kurio metu svetainėje maldagyvai.lt veikia tiesioginis maldos prašymų kanalas. Prie šio pokalbių kanalo budi bendruomenės „Naujoji Sandora“ savanoriai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Šiaulių, o taip pat Danijoje gyvenantys bendruomenės nariai. 

Jei norite savo auka prisidėti prie projekto „Malda gyvai“ misijos, tai galite padaryti pavedimu (Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba; a/s LT937044060000789168; mokėjimo paskirtis – šlovinimo ir maldos tarnystei). Mums tai ženklas, kad šios tarnystės misija jums yra brangi ir svarbi. Viešpats tebūna jums dosnus! 

Šiemet numatyti iš viso trys šio šlovinimo ir maldos tarnystės ciklo vakarai: lapkričio 6, 20 ir gruodžio 4 dienomis. Projektą „Malda gyvai“ kuria katalikų evangelizacinė bendruomenė „Naujoji Sandora“ ir Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba.