Pranciškoniškojo jaunimo atgailos žygis į Porciunkulės atlaidus „Jėzau, pasitikiu Tavimi“

2011 m. liepos 23-31 d. Klaipėda – Pakutuvėnai

Atgailos žygis – tai pasitikėjimo Dievo meile mokykla. Žygiuojame su šlovinimo giesme ir malda, palikę namie telefonus, pinigines ir „ausinukus“… Užėję į miestelius lankome žmones, už juos meldžiamės, dėl Dievo meilės prašome maisto bei nakvynės, kiekvieną vakarą švenčiame šv. Mišias, po jų šloviname ir liudijame evangelizaciniuose vakaruose. Junkis ir drauge neškime Evangelijos šviesą!

Liepos 23-24 d. Pasiruošimo žygiui rekolekcijos ir evangelizacinės misijos Labrenciškėse, Klaipėdoje – prie statomo Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno ir onkologijos centro. Atvykti reikia iki 12 val.
Liepos 25-31 d. Pranciškoniškas atgailos žygis iš Klaipėdos į Pakutuvėnus.
Liepos 31 d., sekmadienį, 12 val., šv. Mišios ir Porciunkulės atlaidų šventė Pakutuvėnuose.

Reikia turėti: daugiau nei 15 metų, maisto suvežtiniams šeštadienio pietums, miegmaišį ir kilimėlį, palapinę, patogią avalynę (ne aukštakulniams!), galvos apdangalą nuo saulės, lietpaltį, drabužių bet kokiam orui (dėmesio – kuprinę reikės neštis pačiam), asmenines higienos priemones ir vaistus (ypač pleistro pūslėms), gertuvę, peiliuką ir kelioninį indų rinkinuką, Šv. Raštą, rožinį…

Dalyvio auka už rekolekcijas ir žygį: 40,- LT (į kainą įskaičiuoti žygeivio marškinėliai).
Dėmesio: Rekolekcijose ir žygyje nevartojamas alkoholis, nerūkoma. Nepilnamečiai privalo turėti tėvų pasirašytus sutikimus.
Išankstinė registracija iki liepos 20 d. telefonu 8 606 35081 (SMS nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefoną ir el.paštą) arba el.paštu: lukristutia@gmail.com

Žygį organizuoja
Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolija
ir mažesnieji broliai pranciškonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *