PAKUTUVĖNŲ VASAROS STOVYKLOS 2011

ŠEIMŲ STOVYKLA
2011 m. birželio 19-26 d.

Tikėjimo atnaujinimo rekolekcijas vedė brolis pranciškonas Antanas Blužas OFM iš Pakutuvėnų bei s. Dominyka-Marija (Šv. Jono bendruomenė, Senieji Trakai). Brolis Antanas išsamiai pristatė Katalikų Bažnyčios Katekizmo mokymą, o s. Dominyka įvedė į Maldos mokyklą.

Pilną savaitę stovykloje dalyvavo 266 dalyviai, dar 360 dalyvių prisijungė ilgajam savaitgaliui. Stovykloje tarnavo 30 savanorių. Maitinimą tiekė UAB „Kulių prūdas“.

Visą savaitę vyko kultūriniai stovyklos vakarai:
Birželio 19 d. senosios muzikos ansamblis „Affectus“;
Birželio 20 d. TRIO EXLEX – „Exlex – nepavaldus įstatymui“ (Neda Malūnavičiūtė – vokalas, fleita; Tomas Dobrovolskis – varinis gaublys, stiklas, perkusija, vokalas , Vytautas Labutis – saksofonas, klavišiniai);
Birželio 21 d. akustinis grupės „Gyvai“ koncertas;
Birželio 23 d. Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Stebuklingas Pelenės laikas“ pagal N. Indriūnaitės pjesę „Stebuklingas laikas“;
Birželio 23 d. Susitikimas su profesoriumi Vytautu Landsbergiu ir pokalbiai apie meilę bei knygos „Čiurlionio laiškai Sofijai“ pristatymas;
Birželio 25 d. aktorių trupės „Teatriukas“ „Senjoro Bjankio pasakos“.

Šioje stovykloje atsigręžėme į vaikus ir jų šiandien patiriamus išgyvenimus ir iššūkius. Stovykloje lankėsi pagalbos tarnybos vaikams ir paaugliams „Vaikų linija“ specialistai, kurie aptarė nesutarimų su draugais, tėvais ar mokytojais, konfliktų, patiriamos prievartos, patyčių, kai jaučiasi vieniši ar nemylimi problemas, interneto pavojus.

Užsiėmimus paaugliams vedė br. Paulius Vaineikis OFM ir s. Danutė Ančerytė. Su vaikais „Pasaulio sukūrimą“ kasdien vizualizavo trupė „Teatriukas“. Profesionalūs treneriai kasdien vedė sporto programą mažiems ir dideliems.

 

Stovyklos lektoriai –

br. kun. Antanas Blužas OFM ir s. Dominyka Marija
(Šv. Jono bendruomenė)

Po konferencijų vyksta darbas grupelėse –
pasidalijimas mintimis, gyvenimo liudijimas,
malda vienas už kitą…


Kol tėveliai dalyvauja savo programoje, vaikai renkasi į užsiėmimus pagal savo amžiaus grupes – trumpa katechezė, giesmių pamokėlės, Teatriuko užsiėmimai, susitikimai su  psichologe ir žaidimai kartu su savanoriais.
Šeštadienis stovykloje buvo paskelbtas vaikų diena – patys vaikai ruošė Šv. Mišių liturgiją, paaugliai išvakarėse keliavo į naktinį žygį…

Stovyklos metu kasdien buvo švenčiama Eucharistija, visą savaitę vyko nuolatinė Švč. Sakramento Adoracija – dieną ir naktį. Stovyklos pabaigoje daugelis dalyvių liudijo apie išlaisvinimo malonę, patirtą per Išpažinties sakramentą.


Penktadienio vakarą visi ėjo tradicinį Kryžiaus kelią.

Visų laukiami „Pakutuvėnų vakarai“, kurie pradžiugindavo gera muzika, nuotaikingais spektakliais ir gražiais susitikimais…

ŠLOVINIMO STOVYKLA
2011 m. liepos 3–10 d. 

Šlovinimo stovykla Pakutuvėnuose buvo organizuojama trečią kartą. Stovyklos programoje: konferencijos šlovintojams ir praktiniai užsiėmimai su profesionaliais muzikantais, Eucharistijos šventimas, šlovinimo-liudijimų vakarai.

Stovyklos svečias – Dr. Jim Altizer (JAV). Temos:  Šlovinimo pašaukimas ir apibrėžimas, skirtingi šlovinimo tipai. Praktiniai patarimai, vertinat savo šlovinimo tarnystę ir planuojant šlovinimą. Vadovavimas šlovinimo tarnystei, patarimai šlovinimo lyderiui. Kaip bendruomenei auginti šlovinimo lyderius? Santykiai šlovinimo grupėje.

Muzikinius užsiėmimus su jaunimu vedė mokytojai: Sigitas Stalmokas, Aušra Vitkauskaitė, Kristina Žaldokaitė ir Artūras Chalikovas. Stovyklos metu grupė vokalistų mokėsi „Vilties festivalio“ repertuarą.

Šlovinimo stovykloje dalyvavo 70 dalyvių. Kiekvieną vakarą vyko šlovinimo-liudijimų vakarai: liepos 3 d. grupės „Delirious“ šlovinimo koncerto peržiūra, liepos 4 d. grupė „Apaštalai“ (Vilnius), liepos 5 d. Dr. Jim Altizer (JAV), liepos 6 d. Artūras Chalikovas ir draugai, liepos 7 d. šlovinimas ir Švč. Sakramento Adoracija, liepos 8 d. grupės „Hillsong“ šlovinimo koncerto peržiūra, liepos 9 d. jungtinė stovyklautojų šlovinimo grupė Šv. Mišiose ir žygis į grupės „Skylė“ koncertą „Žemsuodoje“.

 Stovyklos svečiai – Dr. Jim Altizer
ir jo žmona Mary Kate iš JAV,
dalijosine tik savo  įžvalgomis
apie šlovinimą, bet ir tikėjimo
liudijimu.

Užsiėmimai su mokytojais: Sigitu Stalmoku (instrumentalistams) ir
Kristina Žaldokaite (vokalistams).

Stovykloje lankėsi ir jaunimui kalbėjo
J.E. Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas.

Jaunimas mokėsi šlovinti Viešpatį viskuo – muzika ir darbu, žodžiais ir gyvenimu…

ATSINAUJINIMO ŠVENTOJOJE DVASIOJE STOVYKLA REKOLEKCIJOS
2011 m. liepos 13-17 d.

Pirmą kartą šią vasarą Pakutuvėnuose buvo surengta Atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje stovykla, kurioje dalyvavo per 100 žmonių iš įvairių Lietuvos miestų. Kasdien stovyklos programoje vyko br. Gedimino Numgaudžio OFM paskaitos ir darbas grupelėse, šv.  Mišios. Ketvirtadienį-penktadienį vyko Švč. Sakramento Adoracija kapinių koplyčioje.

                     Rytinė mankšta                Švč. Sakramentas pernešamas į Kapinių koplyčią

                             Šlovinimas ir br. kun. Astijaus Kungio OFM konferencija


Viešpatie, atsiųsk savo Dvasią ir atnaujink žemės veidą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *