Pakutuvėnuose vyko šeimų stovykla apie Kūno teologiją

2019 m. liepos 16-21 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.) vyko Pranciškoniška stovykla šeimoms tema „Gilyn į šv. Jono Pauliaus II Kūno teologiją“. Pažinti šį popiežiaus Jono Pauliaus II mokymą padėjo stovyklos lektoriai – sutuoktinių pora Aušra ir Andrius Mizgiriai. Į Pakutuvėnus atvyko virš 120 stovyklautojų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet taip …

Radijo laida „Druska“ (2019-07-25)

Laida apie Kūno teologiją. Savo įžvalgomis apie šį šventojo popiežiaus Jono Pauliaus II mokymą bei esminę ir giluminę žmogaus kūno, lytiškumo ir santuokos prasmę, dalijasi sutuoktinių pora Aušra ir Andrius Mizgiriai. Krikščioniškos muzikos rubrikoje – giesmių autorės ir atlikėjos Amy Grant kūryba.

Radijo laida „Druska“ (2019-06-27)

Birželio 27 dienos „Mažosios studijos“ radijo laidoje „Druska“ pristatome mesijinių žydų judėjimą ir liepos 1-3 dienomis Kretingoje vykstančią tarptautinę konferenciją kartu su mesijinių žydų bendruomenėmis iš Ukrainos ir Rusijos. Apie šios konferencijos tikslus, mesijinių žydų judėjimo ištakas ir dialogą su Katalikų Bažnyčia, laidoje kalbamės su pranciškonu kunigu Gediminu Numgaudžiu. Krikščioniškos muzikos rubrikoje – giesmių autoriaus ir atlikėjo Joshua Aaron iš Izraelio kūryba.