Krikščioniška jaunimo radijo laida „Druska“

Ei, ar girdi?!
Tai krikščioniška jaunimo laida „Druska“!
Kas turi ausis, teklauso!


Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 17:30,
per Lietuvos Radijo programą „Klasika“
klausykitės „Mažosios studijos“
muzikinės laidos jaunimui  „DRUSKA“


Laidą rengia Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba:
Virginija Mickutė, Aurimas Stonys, Veronika Šlionskytė, Antanas Šneideraitis, Rokas Balsys
Mums rašykite druskine@yahoo.com

Laidų archyvas:
 
2017-09-28
Laidoje pristatome 85 metų jubiliejų švenčiančią Kretingos pranciškonų gimnaziją. Apie tai, kas bendra tarp tarpukariu misionierių ugdymui įsteigtos katalikiškos gimnazijos ir šiuolaikinės modernios mokyklos, pasakoja Kretingos Pranciškonų gimnazijos direktorius pranciškonas Alvydas Virbalis ir istorikas Vaidas Kuprelis.

 
2017-07-27
Laidoje prisimename liaudies menininką, skulptorių ir pranciškoną Vilių Orvidą, kurio 25-ąsias mirties metines minime šiemet. Apie Viliaus Orvido fenomeną ir jo kūrybinį palikimą kalbamės su artimai menininką pažinojusiu pranciškonu kunigu Benediktu Sigitu Jurčiu. Krikščioniškos muzikos rubrikoje - Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios grigališkojo choralo studija „Schola Cantorum de Regina Pacis“.

 
2017-05-25
Laidos tema – vyrai ir malda. Ar tikrai tikėjimas yra „nevyriškas“ reikalas? Kokios priežastys lemia tokį mažą vyrų skaičių bažnyčiose? Ir kam yra reikalingi vyrų maldos vakarai? Savo įžvalgomis apie vyro ir tėvo vaidmenį šeimoje dalijasi vyrų maldos vakarų Kretingoje iniciatoriai Rimantas Radzevičius ir Jonas Drungilas. O patys vyrų maldos vakarų dalyviai liudija apie tai, kodėl jie ateina į vyrų maldos vakarus, ir kaip praktikuoja maldą savo kasdienybėje.

 
2017-04-27
Laidoje šiemet išleistą savo knygą „Pakutuvėnai: kaimo istorija“ pristato kraštotyrininkė, fotomenininkė ir knygų autorė Jolanta Klietkutė. Krikščioniškos muzikos rubrikoje – giesmių autorės ir atlikėjos Angelės Joknytės kūryba.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 78