Krikščioniška jaunimo radijo laida „Druska“

Ei, ar girdi?!
Tai krikščioniška jaunimo laida „Druska“!
Kas turi ausis, teklauso!


Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 17:30,
per Lietuvos Radijo programą „Klasika“
klausykitės „Mažosios studijos“
muzikinės laidos jaunimui  „DRUSKA“


Laidą rengia Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba:
Virginija Mickutė, Aurimas Stonys, Veronika Šlionskytė, Antanas Šneideraitis, Rokas Balsys
Mums rašykite druskine@yahoo.com

Laidų archyvas:
 
2016-05-26
Laidoje apie muzikinę poeziją, aplinkosaugą ir tikėjimą kalbamės su Klaipėdos miesto ekologų klubo „Žalioji žemė“ vadovu ir muzikinės poezijos kūrėju Michailu Denisenko.

 
2016-04-28
Laidoje su kretingiškiu muzikantu Audriumi Šalniu kalbamės apie debiutinį jo albumą „Basomis po mėnulį“, kūrybines paieškas ir tikėjimo sąsajas su kūryba.

 
2016-03-31
Laidoje pristatome dokumentinės fotografijos parodą „Gyvenimo vingiai“, skirtą paremti jėzuitų savanorystės misijai Tanzanijoje. Apie pirmąją asmeninę dokumentinės fotografijos parodą ir pasirinktą netradicinę jos formą, apie savanorystę ir misiją su Tanzanijos vaikais pasakoja Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje muzikos režisūrą studijuojantis kretingiškis Rokas Balsys. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės atlikėjos Kathryn Scott kūrybos.

 
2016-02-25
Laidoje pristatome naujausią pranciškoniškų šaltinių leidinį – knygą „Trijų draugų legenda“. Apie tai, kas yra pranciškoniški šaltiniai, kaip gimė ši legenda, ir kodėl šv. Pranciškus Asyžietis ir šiandien nepraranda savo aktualumo, kalbamės su kunigu pranciškonu Antanu Blužu. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės italų kompozitoriaus ir atlikėjo Angelo Branduardi kūrybos.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 67