Krikščioniška jaunimo radijo laida „Druska“

Ei, ar girdi?!
Tai krikščioniška jaunimo laida „Druska“!
Kas turi ausis, teklauso!


Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 17:30,
per Lietuvos Radijo programą „Klasika“
klausykitės „Mažosios studijos“
muzikinės laidos jaunimui  „DRUSKA“


Laidą rengia Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba:
Virginija Mickutė, Aurimas Stonys, Veronika Šlionskytė, Antanas Šneideraitis, Rokas Balsys
Mums rašykite druskine@yahoo.com

Laidų archyvas:
 
2017-02-23
Laidoje girdėsite priklausomų asmenų bendruomenės „Aš Esu“ vadovo kunigo Kęstučio Dvarecko liudijimo tęsinį. Kodėl kito žmogaus reikia kaip sąlygos tiesai apie save? Ar tikrai Dievas tik iš besąlygiškos meilės kišasi į žmogaus gyvenimą? Ir kaip Dievo artumas pirmiausia yra patiriamas žmogaus glėbyje? Krikščioniškos muzikos rubrikoje – dainų autorės ir atlikėjos Rasos Pienės kūryba.

 
2017-01-26
Laidoje girdėsite priklausomų asmenų bendruomenės „Aš Esu“ vadovo kunigo Kęstučio Dvarecko gyvenimo liudijimą. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės kroatų grupės „Bozja Pobjeda“.


 
2016-12-29

Laidoje apie tai, kuo svarbus laikas tarp šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų, kodėl astrologija nesuderinama su krikščionybe ir kokia krikščioniškoji Naujųjų Metų prasmė, pasakoja kunigas pranciškonas Paulius Vaineikis iš Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės atlikėjo Chris Tomlin atliekamų dainų.

 

 
2016-11-24
Laidoje apie pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą pranciškonišką prakartėlių konkursą ir šv. Kalėdų simbolius pasakoja Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijos klebonas pranciškonas Antanas Blužas. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės atlikėjo Dave Barnes atliekamų dainų.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 73