Jeremy Camp: „Aš vis dar tikiu...“

 1978 metais Indianoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs atlikėjas Jeremy Camp yra vienas iš kylančių krikščioniško roko atlikėjų. Jis jau išleido 6 albumus ir sukūrė apie 17 hitais tapusių roko baladžių. Jeremy Camp muzika pasiekia ir įkvepia daugybę krikščionių.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos jaunimo dienose grojo grupė „Trinity“ iš Olandijos
 Krikščioniškos muzikos grupę „Trinity“ sudaro 4 jauni ir talentingi muzikantai iš Olandijos. Trys grupės nariai, tikri broliai savo vaikystę praleido Peru. Tad nenuostabu, kad aistringose „Trinity“ pop dainose atsispindi Pietų Amerikos muzika bei jų simpatija keltų melodijoms.
Skaityti toliau...
 
Francesca Battistelli – autentiškas balsas garsų persisotinusiame pasaulyje

 Italų kilmės krikščioniškos muzikos atlikėja Francesca Battistelli gimė 1985 metais Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Savo muzikinę karjerą Battistelli pradėjo būdama labai jauna. Abu jos tėvai buvo teatro aktoriai, ir šešerių metukų Francescai didžiulį įspūdį paliko Brodvėjaus spektaklis „Paslaptingasis sodas“.

Skaityti toliau...
 
Amy Grant: „Tinkama daina tinkamu laiku gali išgelbėti gyvenimą“
 Atlikėja Amy Grant be jokių abejonių jau yra įrašyta į šiuolaikinės krikščioniškos muzikos istoriją. Nėra paprasta pasiekti populiariosios muzikos žvaigždyną, dainuojant apie tokius dalykus kaip tikėjimas, siela ar šeima. Tačiau Amy Grant, kurdama savitas pop, folk ir kantri stiliaus dainas, beveik prieš tris dešimtmečius pradėjo po truputį užkariauti savo gerbėjų širdis.
Skaityti toliau...
 
„Casting Crowns“ kviečia ateiti prie Šulinio
 Per paskutiniuosius aštuonerius metus iš Atlantos (JAV) kilusi grupė „Casting Crowns“ nesiliauja kūrusi muziką, kuri žavi savo ugningumu, provokuoja mąstymą, sugrąžina prie tikrųjų vertybių, meta tikinčiajam iššūkį, o kartu ir padrąsina tikėjimo kelionėje.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 18