Tarptautinė evangelizacinė stovykla jaunimui

2020 m. liepos 7-12 dienomis Pakutuvėnuose (Plungės r.) vyks Tarptautinė evangelizacinė stovykla jaunimui nuo 17 iki 35 metų. Stovyklą organizuoja Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba kartu su bendruomene „Sion“ iš Anglijos. Stovyklos globėjas – J.E. Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Radijo laida „Druska“ (2020-01-30)

Laidos tema – ar bažnytinė Santuoka šiandien vis dar aktuali? Dėl kokių priežasčių jaunos poros dažniausiai renkasi bažnytinę Santuoką? Kodėl Bažnyčia reikalauja, kad sužadėtiniai lankytų kelis mėnesius trunkančius kursus? Ir kokios yra dažniausiai pasitaikančios kliūtys bažnytinei Santuokai? Apie bažnytinės Santuokos aktualumą ir pasirengimo Santuokai kursus kalbamės su Kretingos parapijos šeimos centro koordinatore Aušra Mizgiriene bei šeimos centro savanoriais Ilona ir Vidmantu Momgaudžiais. Santuokos kaip sakramento prasmę komentuoja kunigas pranciškonas Rolandas Taučius.

Maldos ir šlovinimo vakaras

Sausio 17 d., penktadienį, 19.30 val. Šv. Antano rūmų salėje (Vilniaus g. 6, Kretinga) vyks maldos ir šlovinimo vakaras su Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba ir bendruomene „Naujoji Sandora“. Meldžiame, kad priimtume Jėzaus palaiminimus, atvertume širdis Jo gerumui ir būtume Dievo meilės liudytojai…

Radijo laida „Druska“ (2019-12-26)

Laidoje „Druska“ kviečiame pasiklausyti Rygos arkivyskupo Zbignevs Stankevičs įžvalgų apie dvasinį atgimimą. Krikščioniškos muzikos rubrikoje – atlikėjo Matt Maher atliekamos kalėdinės giesmės.