Amy Grant: „Tinkama daina tinkamu laiku gali išgelbėti gyvenimą“
 Atlikėja Amy Grant be jokių abejonių jau yra įrašyta į šiuolaikinės krikščioniškos muzikos istoriją. Nėra paprasta pasiekti populiariosios muzikos žvaigždyną, dainuojant apie tokius dalykus kaip tikėjimas, siela ar šeima. Tačiau Amy Grant, kurdama savitas pop, folk ir kantri stiliaus dainas, beveik prieš tris dešimtmečius pradėjo po truputį užkariauti savo gerbėjų širdis.

Atlikėja Amy Grant gimė 1960 metais Džodžijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji buvo jauniausia iš keturių dukterų šeimoje ir daugybę metų giedojo bažnyčios bei mokyklos choruose. Kartą muzikos studijos, kur Amy dirbo paprastus darbus, prodiuseris leido jai perrašyti savo kūrybos dainų kasetę, kad galėtų padovanoti savo šeimai. Laimei, prodiuseris netyčia išgirdo jos įrašus, ir jau netrukus su penkiolikmete atlikėja buvo pasirašytas solidus kontraktas. Taip 1977 metais pasirodęs debiutinis Amy albumas pasauliui pristatė dar nematytą veidą ir negirdėtą balsą.

Nors devintajame dešimtmetyje krikščioniškos muzikos populiarumas augo, tačiau 1982 metais Amy Grant tapo pirmąja šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėja, kurios albumas „Age to Age“ tapo platininiu. Paskutinis Amy Grant  darbas – albumas „Kažkur kelio gale“ kviečia klausytoją į muzikinę kelionę.

„Idėja įrašyti albumą „Kažkur kelio gale“ kilo, kai vienas draugas pasiūlė surinkti dainas apie gyvenimo kelionę – tuos kelius, kuriais ryžtamės eiti, tas pamokas, kurias išmokstame ir tas paslaptis, kurių niekada nesuprasime“, – pasakoja Amy Grant. „Jau dešimtmečius kurdama muziką tvirtai galiu pasakyti vieną dalyką, kad tinkama daina tinkamu laiku gali išgelbėti gyvenimą. Tikiuosi, kad šios dainos jums prakalbės taip pat, kaip jos kalba man, – sako atlikėja Amy Grant.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >