„Casting Crowns“ kviečia ateiti prie Šulinio
 Per paskutiniuosius aštuonerius metus iš Atlantos (JAV) kilusi grupė „Casting Crowns“ nesiliauja kūrusi muziką, kuri žavi savo ugningumu, provokuoja mąstymą, sugrąžina prie tikrųjų vertybių, meta tikinčiajam iššūkį, o kartu ir padrąsina tikėjimo kelionėje.

Net ir tapę garsia krikščioniškos muzikos grupe, „Casting Crowns“ nariai Markas, Megan, Melodi, Hektoras, Krisas, Chuanas ir Brianas toliau tęsia tarnystę savo bažnyčiose. „Casting Crowns“ lyderiui ir pagrindiniam dainų autoriui Markui Holui naujojo albumo „Come to the Well“ įkvėpimas kilo besidarbuojant su paaugliais ir jų tėvais Eagles Landing baptistų bažnyčioje. Greta naujojo albumo Holas išleido ir autorinę knygą „Šulinys: kodėl vis dar yra tiek daug ištroškusių?“ Tai Evangelijos pagal Joną istorija – apie moterį, kuri sutinka Jėzų prie šulinio.

„Visas tikinčiojo gyvenimas kyla iš dalykų, nuo kurių mėginame pabėgti. Jeigu bėgi nuo santuokos, vadinasi, esi bėdoje, nes kitas žmogus nebuvo sukurtas tavo išpildymui. Jei bėgi nuo karjeros, taip pat esi bėdoje. Jei bėgi nuo savo jėgų, žinok, kad jėgos ateina ir apleidžia. Visi šie dalykai – duobės, bet ne šuliniai. Jėzus yra šulinys“, - sako grupės „Casting Crowns“ lyderis Markas Holas.

Grupės lyderis Markas Holas buvo dukart išrinktas Metų dainos autoriumi, o vedamoji  albumo „Come to the Well“ daina „Corageous“ yra ir to paties pavadinimo filmo garso takelis. Pardavusi virš aštuonių milijonų albumų grupė „Casting Crowns“ jau yra laimėjusi 14 „Dove Awards“, 3 Grammy ir vieną Amerikos muzikos apdovanojimą, ir  paskutiniuosius ketverius metus išlieka tarp pačių klausomiausių krikščioniškos muzikos grupių pasaulyje.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >