Toby Mac: „Muzika pasaulio pakeisti negali, bet Dievas gali per ją kalbėti“
 Krikščioniškos muzikos atlikėjas, prodiuseris ir dainų autorius amerikietis Kevin Michael McKeehan geriau žinomas savo sceniniu vardu Toby Mac. Nuo vaikystės įsimylėjęs hip hopo muzikos ritmus, Toby Mac yra vienas pirmųjų krikščionių reperių. Jo atliekama muzika dažnai yra eklektiškas repo, roko, pop ir fanko mišinys.

1987 metais Toby Mac tapo vienu iš trijų grupės „DC Talk“ atlikėjų. 2000-aisiais grupė išgarsėjo, ir nuo tada Toby Mac pradėjo savo solinę karjerą, išleisdamas albumus „Momentum“ (2001-aisiais), „Welcome to Diverse City“ (2004-aisiais), Portable Sounds (2007-aisiais) ir „Tonight“ (2010-aisiais). Šiemet savo gerbėjams Toby Mac dovanoja kalėdinį albumą „Christmas in Diverse City“.

„Man atrodo, kad aš turiu dirbti sunkiau už kitus. Kartais pats sau atrodau nelabai talentingas, nes nesugebu prisėsti ir parašyti geros dainos per kelias minutes, kaip tai galbūt padaro kiti. Bet manau, kad mano darbo etika tai kompensuoja“, – atvirauja Toby Mac.

Iki galo įsipareigojęs kiekvienoje gyvenimo srityje, nesvarbu, kas būtų – vyras, tėvas, atlikėjas, dainų autorius, prodiuseris, verslininkas ar įrašų kompanijos prezidentas, – šiandien Toby Mac įsipareigojęs ne mažiau nei tada, kai dar tebuvo naujas veidas krikščioniškos muzikos padangėje. Jau 17 metų vedęs ir turintis penkis vaikus šiandien jis yra „Gotee Records“ įrašų kompanijos prezidentas bei fondo, skatinančio tarp rasinį susitaikymą, įkūrėjas.

„Tikiu, kad daina gali perverti širdį. Ir tikiu, kad Dievas naudoja dainą atverti kažkam širdį ir protą. Kai kurios dainos numeta tikrą „džiaugsmo bombą“. Nesiliauju tikėjęs, jog įėjus į studiją galima parašyti tokią dainą, kuri įkvėptų gyvenimus. Tai nėra lengva vaikinui, jau kurį laiką rašančiam dainas, nes lengva patekti į spąstus ir tiesiog dirbti savo darbą. Tačiau jei tai yra darbas, tai tik meilės darbas. Žinau, kad muzika pasaulio pakeisti negali, bet Dievas gali per ją kalbėti“, – sako atlikėjas Toby Mac.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >