Pakutuvėnų šeimų stovyklai reikalingi savanoriai
Galbūt šią vasarą norėtum pasitarnauti dirbdamas su vaikais? Kviečiame tave būti Šeimų stovyklos, kuri vyks Pakutuvėnuose (Plungės r.) šių metų birželio 19-26 d., savanoriu.

Reikalavimai savanoriams: Stovyklos savanoriai kasdien apie 6 val. turės užimti įvairaus amžiaus vaikus, todėl savanoris turi būti sulaukęs 17 metų, ištvermingas, kantrus, linksmas, mokantis kūrybiningai organizuoti užsiėmimus vaikams, be žalingų įpročių, paklusnus vadovams.

Gyvenimo salygos: Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Maitinimas tris kartus per dieną. Pravartu turėti šv. Raštą, rašiklį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, žibintuvėlį ir visas kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje. Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose. Nepageidaujami naminiai gyvūnai.

Registracija: iki birželio 10 d. el. paštu: monika@jaupra.lt arba mobiliu telefonu 8 627 23411. Registruodamiesi nurodykite savo vardą ir pavardę, gimimo datą, adresą, telefoną, el. paštą. Papasakokite, kokia yra jūsų savanorystės patirtis ir su kokio amžiaus vaikų grupe labiausiai patiktų dirbti. Atvažiavimą į stovyklą ir grįžimą reikės susiorganizuoti pačiam. Neužsiregistravę ir nedalyvavę pasiruošimo dienoje būti savanoriais negalės.


Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba
www.kpjt.lt
 
< Ankstesnis   Kitas >