Michael W. Smith ir jo naujausias albumas „Stand“
 Michael W. Smith 23 metų muzikinę karjerą lydi daugybė pasiekimų. 18 jo albumų sulaukė įvairiausių apdovanojimų: American Music Award, 3 GRAMMY Awards ir 40 Gospel Music Association Dove Awards. Jis turi 16 auksinių ir 5 platininius albumus, 31 #1 radio hitą, ir buvo nominuotas vienu iš People žurnalo gražiausių žmonių. Michael W. Smithas dalyvauja kino projektuose (paskutinis buvo filmas „Second chanse“ – „Antrasis šansas“) ir parašė 11 knygų.

Vienas jo dabartinių projektų yra Rocketown – naktinis klubas paaugliams jo gimtajame mieste Nashville, Tenn. Tai – saugi vieta jaunimui mėgautis muzika, o grojantiems – būti atrastiems. Smithas yra vedęs Debbie Smith ir jiedu didžiuojasi augindami 5 vaikus.
19-tas Smitho albumas Stand pasirodė praėjusių metų lapkričio mėnesį. Jo pasirodymą palydėjo šis Michael W. Smith laiškas.

Brangūs draugai, štai ką tik pabaigiau vieną iš įdomiausių projektų savo gyvenime. Šis naujas albumas, tarp kitko, tai jau devynioliktas, buvo pats greičiausiai įrašytas per visą mano karjerą - 40 dienų nuo pradžios iki pabaigos. Viskas sukosi lyg sūkuryje. Tai buvo nepakartojama.
Dėl laiko stokos, visos dainos buvo parašytos vienu metu. Tekstus dalinomės per internetą, lapai lindo iš fakso aparato, demo variantus įrašinėjome iki vėlumos, tekstų autoriai viens po kito varstė duris...viskas atrodė tarsi vos sukontroliuojamas chaosas.

Nepaisant tokio tempo, visame šiame darbymetyje pradėjo gimti giesmės, kurios iš tiesų atspindi mintis, užvaldžiusias mano vaizduotę paskutiniu metu. Kai dabar klausausi šių giesmių, girdžiu šių tekstų raginimą, kurio negirdėjau ankščiau, nes nebuvo laiko atsisėsti ir pakalbėti apie tai, ką noriu jomis pasakyti. Šis projektas - tai tarsi šių minčių ir jausmų, kuriuos pergyvenau vesdamas šlovinimą savo bažnyčioje, išsiliejimas. Tai mintys apie rūpinimąsi neišgelbėtais, apie išėjimą iš savo komforto zonos, apie savo pozicijos užėmimą.

Mano aktyvus dalyvavimas savo Bažnyčios gyvenime suteikė man įžvalgumo, kas iš tikrųjų yra Bažnyčia ir kokia jos paskirtis. Tai kas vyksta sekmadieniais tėra tik 10 procentų to, kas yra Bažnyčia. Likusi savaitės dalis turėtų sudaryti 90 procentų to, kas yra Bažnyčia, tikras Kristaus kūnas.

Taip ir šis albumas vadinasi ATSISTOK (STAND). Tai raginimas atsistoti tvirtai savo tikėjime. Tai raginimas išeiti iš už bažnyčios sienų ir pasiekti prarastuosius. Tai raginimas atsistoti, nes tu paragavai akimirką kažko stipraus, dėl ko nebegali pasilikti sėdintis. Tai raginimas stovėti „už tą, Kuris viską atidavė dėl tavęs“.

Šis albumas yra daugiau nei giesmių rinkinys; tai pergyvenimas. Noriu paraginti jus perklausyti visas giesmes vienu prisėdimu. Tikiuosi, kad jus tai palies ir uždegs žengti žingsnį ir užimti savo poziciją.
Jus mylintis, MICHAEL W. SMITH.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >