Penkiolikmetis atlikėjas Robert Pierre trokšta tarnauti savo kartai
 Penkiolikmetis atlikėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Robert Pierre kreipiasi į savo kartą, nešdamas jai vilties, padrąsinimo ir išgelbėjimo žinią. Krikščioniškos muzikos atlikėjas Robertas Pierre pradėjo dainuoti, kai buvo vos pradėjęs vaikčioti kūdikis. Būdamas penkerių metų jis įsijungė į chorą ir dalyvavo kalėdiniame savo bažnyčios vaidinime „Dainuojančios kalėdinės eglutės“, kurį stebėjo tūkstančiai parapijiečių.
Roberto šeima nusprendė panaudoti trylikamečio talentus ir padaryti originalią Kalėdų dovaną. „Prieš pat Kalėdas nusprendėme išleisti 3 dainų kompaktinę plokštelę ir išsiųsti kartu su kalėdiniais atvirukais“, – pasakoja Robertas, – „ir tada mūsų vietinė krikščioniška radijo stotis ėmė jas transliuoti“. Be jokios reklamos Roberto perdainuotas klasikinės kalėdų giesmės  „Mes trys karaliai“ koveris 2005 m. žiemą paplito daugybėje radijo stočių. Roberto gerbėjai dainas nemokai galėjo parsisiųsti iš atidarytos internetinės svetainės, kurią aplankė keli tūkstančiai lankytojų. Tai paskatino šeimą rimtai susimąstyti apie albumo įrašus. 2006 m. lapkričio 7 d. Robertas debiutavo su savo albumu „Inside out“ – 12 nuostabių giesmių, kurios atskleidė Roberto vokalinius gebėjimus.

Dainoje kviesdamas tarnauti Viešpačiui ir teigiamai įtakodamas savo bendraamžius, Robertas tapo šviežaus oro gūsiu 8-12 metų paaugliams – esantiems ypač jautriame gyvenimo tarpsnyje. „Tikiu, kad Dievas turi man planą, nes mačiau kaip šiam albumui atsivėrė tiek daug durų“, - dalijasi Robertas, - „Noriu atiduoti Dievui garbę savo muzika ir tarnavimu. Noriu būti pavyzdžiu ir pasiūlyti alternatyvą tam, ko šiuo metu klausosi studentai“. Troškimu tarnauti savo kartai Robertas laimėjo visas simpatijas. Jis surengė 11 renginių, surinkusių apie 25 tūkstančius vaikų. Viešpats atvėrė Robertui daugelį durų per didžiulį radijo, televizijos ir spaudos dėmesį. Gospel Music Association Dove Awards išsirinko Robertą 2007 metų apdovanojimų šou pristatymui. 2007 m. vasaros muzikos festivaliuose Robertas turėjo galimybę dainuoti toje pačioje scenoje su tokiais žymiais atlikėjais kaip Newsboys, Mercy Me, Chris Tomlin, ir keturiolikmetis drąsiai priėmė šį iššūkį. „Nemeluosiu, kad nesijaudinau, - prideda Robertas, - bet iš tiesų žinojau, kad dainuoju tik Dievo garbei, ir tai nuėmė didžiąją dalį įtampos. Nevisada gali kontroliuoti techninius dalykus, savo balsą, bet gali kontroliuoti savo širdį ir savo motyvus“.

Pagrindinės „Inside out“ albumo temos: Dievo meilė, tikėjimo kelionė, evoliucija ar Sukūrimas, amžini dalykai ir visos kitos temos, svarbios Roberto amžiaus grupei.  „Šis albumas yra apie pasirinkimus, kuriuos privalai padaryti, - sako Robertas, - Nekrikščionys gali klausytis šio albumo dėl linksmų dainų, bet jame taip pat yra žinia, ir tikiuosi, kad jie išgirs ją ir priims kaip tiesą. O krikščionis jis tepadrąsina toliau ieškoti Dievo valios savo gyvenime“. Paaugliai pramogų pasaulyje dažnai yra spaudžiami greitai užaugti ir per naktį tapti super žvaigždėmis. Robertas yra visiškai patenkintas kol kas žengęs šį vieną žingsnį: „Nežinau, kas bus toliau, bet darysiu viską, ką Viešpats nori, kad daryčiau. Tai Jo pasirinkimas. O aš esu čia dėl Jo“, sako Robert Pierre.

Aš stoviu vien tik ant tikėjimo, nes nėra aukštesnio pagrindo,
Atiduodu visa, kuo esu, mano siela nesusvyruos.
As gyvenu vien tikejimu, ne tuo, ką sakau ar darau,
Bet Kraujas, kuri laisvai atidavei, padengia mane ir daro mane naują, – dainuoja Robert Pierre dainoje „Sola fide“. Robert Pierre albumą „Inside out“, o taip pat daug kitokios krikščioniškos muzikos galite įsigyti internetiniame portale www.keliurankas.lt.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >