Leeland: „Mes nesame tiesiog roko grupė“
 Amerikiečiai „Leeland“ – Grammy apdovanojimams nominuota krikščioniška pop ir roko grupė iš mažo Teksaso valstijos miestelio Baytown. Nors įrašinėjant debiutinį grupės albumą, lyderiui Leeland Mooring buvo tik septyniolika, jų muzika tapo plačiai žinoma. Dėl melodikos dažnai lyginami su Coldplay. Vokalistas Leeland Mooring artimai bendradarbiavo su garsiu atlikėju Michael W. Smith, įrašinėjant jo albumą „Stand“. Pernai jų debiutinis albumas „Sounds of melodies“ buvo entuziastingai sutiktas Japonijos radijuje.

Būdamas vienuolikos Leeland Mooring parašė savo pirmąją dainą „Shine“. Netrukus jis pajautė dvasinį pašaukimą muzikai. Vėliau Leeland, jo vyresnysis brolis Jack, jų pusbrolis Jake Holtz ir du artimi bažnyčios draugai Mike Smith ir Jeremiah Wood, tapo grupe, dėl skambesio nusprendusia pasilikti pavadinimą „Leeland“. Grupei, kurios amžiaus vidurkis šiandien yra 19-24 metai, tekdavo naktimis repetuoti net laidojimo namuose.

Pernai „Leeland“ dalyvavo „Casting Crowns“ koncertiniame ture „Altorius ir durys“, debiutavo Kanados scenoje, o šiemet jau išleido naujausią savo albumą “Opposite way”.

„Čia, Amerikoje, mūsų karta yra labai egocentriška. Mes bandome užpildyti savo gyvenimo tuštumą įvairiais dalykais: žiūrime Herojų šou, filmus apie okultinius, antgamtinius dalykus. Šios tendencijos stiprėja, nes žmonės nori būti dalimi kažko daugiau nei jie patys. Bet tai, ko jie ieško, yra Dievo Karalystė. Jie nori būti Dievo vaikais, jie ieško intymaus santykio su Jėzumi“, – sako Leeland Mooring, - „Dievas yra paruošęs neįtikėtinų dalykų mūsų kartai. Bet vis dar yra daug žmonių, kurie lanko bažnyčią, bet praėjus sekmadiniui gyvena visai kitokį gyvenimą. Mums tereikia atsigręžti į Viešpatį ir Jis ateis“.

Nenorintys būti tiesiog roko grupe, bet trokštantys šlovinti ir užauginti šlovintojų kartą „Leeland“ džiaugiasi vesdami savo kartą į santykį su Dievu. Nauja gyvenimo patirtimi džiaugiasi ir visai neseniai vedęs devyniolikmetis grupės lyderis Leeland Mooring.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >