Projektas „Compassionart“: meno ir gailestingumo darbų sintezė
 Žinomas krikščioniškų giesmių autorius ir atlikėjas, grupės „Delirious“ lyderis Martinas Smithas savo svajonę pavertė realybe. Michael W. Smith, Darlene Zschech, Chris Tomlin, Matt Redman, Paul Baloche ir kiti gerai žinomi giesmių kūrėjai 2008 metų sausį susirinko į krūvą, kad praleistų savaitę, kurdami giesmes labdaros projektui.

Projektas „Compassionart“ gimė tam, kad menas galėtų padėti neturtingiausiems iš neturtingiausiųjų. Greta atsirado dar keturi projektai, sujungiantys meną ir gailestingumo darbus.

Pirmasis projektas, pavadinimu „Vilties ranka“, išlaiko centrą Indijoje, skirtą motinoms ir vaikams, nukentėjusiems nuo sekso prekybos. Organizuojama edukacinė programa, aprūpinanti mokykliniais reikmenimis Kambodžos vaikų bendruomenę.

Antrasis projektas „Watoto“ yra susijęs su krikščioniškos muzikos albumu „Compassionart“. Keletą giesmių žymūs atlikėjai įrašė kartu su Afrikos vaikais. „Watoto“ organizacija dirba su 1000 Ugandos našlaičių, rūpindamasi jų auklėjimu, maitinimu ir meniniu ugdymu.

Trečiasis projektas „Vilties spindulys“ padeda pakilti apleistoms Brazilijos Amazonės bendruomenėms, tuose regionuose statydamas mokyklas, tiekdamas maistą, rūbus ir medicininę pagalbą.

Ketvirtasis projektas „Stop nelegaliai prekybai“ bendradarbiauja su Jungtinėmis tautomis, siekdamas pasipriešinti šių laikų „prekybą vergais“. Nelegali prekyba žmonėmis yra viena sparčiausiai augančių organizuoto nusikalstamumo formų, ir „Compassionart“ siekia jį sustabdyti.

Visi 4 projektai sujungia meną ir tikėjimą... „Neturtingųjų drauge, padėk man naktyje, padėk man kovoje, ateik manęs išgelbėti“, – dainuoja projekte dalyvaujanti grupė Leeland.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis   Kitas >