Jeremy Camp: „Aš vis dar tikiu...“

 1978 metais Indianoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs atlikėjas Jeremy Camp yra vienas iš kylančių krikščioniško roko atlikėjų. Jis jau išleido 6 albumus ir sukūrė apie 17 hitais tapusių roko baladžių. Jeremy Camp muzika pasiekia ir įkvepia daugybę krikščionių.

Užaugęs krikščioniškoje šeimoje ir tėvo pastoriaus išmokytas groti gitara, Jeremy Camp dvejus metus studijavo Biblijos mokslus. Vėliau jis pradėjo keliauti po šalį su šlovinimo grupe, ir taip netrukus sutiko savo pirmąją žmoną Melisą.

Su pirmąja žmona Melisa atlikėjas susituokė būdamas 22 metų. Tačiau netrukus Melisai buvo diagnozuotas vėžys ir jau po metų ji mirė. Ankstyvojoje atlikėjo Jeremy Camp kūryboje atsispindi skausmo ir tikėjimo skausme tema. Daina „I Still Believe“ buvo pirmoji po žmonos mirties sukurta daina, parašyta pačiu sunkiausiu jo gyvenimo laikotarpiu.

„Nes aš vis dar tikiu Tavo ištikimybe. Aš vis dar tikiu Tavąja tiesa. Aš vis dar tikiu Tavo šventu Žodžiu. Netgi tuomet, kai nematau, aš vis tiek tikiu“, dainuoja atlikėjas Jeremy Camp.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“

 
Kitas >