Brian Littrell: nuo pop-grupės „Backstreet boys“ iki krikščioniško solo albumo
 Ilgametis grupės „Backstreet boys“ atlikėjas Brian Littrell pernai išleido savo naujausią albumą „Welcome Home“. Tuo pačiu pavadinimu pavadinta daina sako: „Galvoje skamba mano Tėvo žodžiai: Tu niekada nesi per toli. Aš būsiu ten, kur tu esi. Ir kai ateisi pas mane, aš ištiesiu rankas. Sveikas sugrįžęs namo“...

Vienas žinomiausių ir perkamiausių pop muzikos atlikėjų „Backstreet boys“ narys Brian Littrell išleido savo pirmąjį krikščionišką solo albumą. „Aš buvau atgimęs krikščionis nuo aštuonerių metų, ir jau labai seniai žinau, kad muzikos kūrimas Bažnyčiai yra mano pašaukimas. Dievas įdėjo tai į mano širdį, ir atėjo laikas kažką daryti. Tai ne aš suplanavau, bet Jis“, – sako Brian. „Svarbiausias mano kaip krikščionio atlikėjo tikslas yra skleisti Dievo žodį. Dievas leido man tarnauti per „Backstreet boys“, drąsinant žmones stovėti už savo įsitikinimus“.

Brian Littrell gimė su įgimta širdies liga, dėl kurios buvo labai linkęs į infekcijas. Truputį įsipjovęs penkerių metų Brian praleido ligoninėje visą vasarą dėl jo kūne plintančios infekcijos. Gydytojai netikėjo, kad jis gyvens. „Stebuklas, jog šiandien esu čia, nes nebuvo vaistų įveikti šią infekciją. Mane palaikė mano tikėjimas. Visas mano tikėjimas buvo ėjimas į bažnyčią ir giedojimas joje. Ar penkerių metų berniukas gali suprasti tikėjimą? Bet aš supratau, jog tai yra tam tikras santykis. Jis jungė mane su žmonėmis, kurie susikibę rankomis aplink mane meldėsi“.

Po vidurinės Brian Littrell planavo krikščioniškame koledže studijuoti jaunimo arba muzikos tarnavimą. Tačiau jo pusbrolis Kevin Richardson pasiūlė pirmiausia pamėginti patirtį muzikos grupėje. Kai penkeriukė galų gale pasirodė kaip „Backstreet boys“, grupė pasiekė neregėtas populiariosios jaunimo muzikos aukštumas. Nuo susikūrimo pradžios grupė pardavė daugiau nei 74 milijonus albumų visame pasaulyje ir sulaukė daugybės apdovanojimų.

Brian Littrell solo albumas „Welcome Home“ išreiškia jo asmeninę krikščionišką pasaulėžiūrą. „Šios dainos pristato, kas aš esu ir kuo tikiu. Didžiuojuosi, turėdamas galimybę pasidalinti šia muzika su Bažnyčia ir su ištikimais „Backstreet boys“ gerbėjais. Nėra didesnio apdovanojimo negu mylinti žmona ir stiprus, sveikas berniukas. Aš palaimintas. Dievas tiek daug man davė, todėl, tikiuosi, kad šis albumas yra proga duoti man. Svarbiausia, tikiu, kad galiu padaryti kažką, kas atveria duris ir palaimina gyvenimus“, – sako „Brian Littrell Sveikos širdies klubą vaikams“ įkūręs atlikėjas.

 „Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“
 
< Ankstesnis