Į Nidą atkeliauja miuziklas „Šviesa, apšvietusi pasaulį“
 Kovo 22 dieną Nidoje bus pristatytas Kretingos pranciškoniškojo jaunimo sukurtas miuziklas apie šv. Klaros Asyžietės gyvenimą.
Miuziklas „Šviesa, apšvietusi pasaulį“ yra skirtas šv. Klaros Asyžietės Pasišventimo Dievui 800 metų jubiliejui. Būtent Verbų sekmadienį prisimenama diena, kai aštuoniolikmetė mergina slapta pabėgo iš tėvų namų ir Porciunkulės bažnytėlėje, dalyvaujant šv. Pranciškui, pasišventė Dievui. Šv. Klaros pasišventimas Dievui yra laikomas simboline seserų klarisių (antrojo šv. Pranciškaus įkurto ordino) pradžia.
Popiežius Benediktas XVI ragina per šiuos Tikėjimo metus pažinti šventuosius, kurie yra autentiški mūsų tikėjimo liudytojai. Muzikos, šokio ir teatro kalba į vienuolika šv. Klaros ir šv. Pranciškaus gyvenimo scenų įtraukiantis miuziklas nepretenduoja papasakoti visos šv. Klaros biografijos, bet siekia perduoti dvasią, pagal kurią gyveno Klara ir Pranciškus. Šie du jaunuoliai, mylėję Dievą visa širdimi ir to paties tikslo siekę skirtingais gyvenimo būdais, palieka iššūkį ir šiuolaikiniam žmogui – gyventi dovanojant visą save.
Nidos vidurinė mokykla ir Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba kviečia visus į jaunimo miuziklą „Šviesa, apšvietusi pasaulį“, kuris bus rodomas kovo 22 d., penktadienį, 18 val., Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (Taikos g. 4, Nida).

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos informacija
www.kpjt.lt
 
< Ankstesnis   Kitas >