Francesca Battistelli – autentiškas balsas garsų persisotinusiame pasaulyje

 Italų kilmės krikščioniškos muzikos atlikėja Francesca Battistelli gimė 1985 metais Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Savo muzikinę karjerą Battistelli pradėjo būdama labai jauna. Abu jos tėvai buvo teatro aktoriai, ir šešerių metukų Francescai didžiulį įspūdį paliko Brodvėjaus spektaklis „Paslaptingasis sodas“.

Teatro užsiėmimai ir šokių pamokos formavo jaunąją asmenybę, ir jau penkiolikmetė Battistelli prisijungė prie paauglių pop grupės „Bella“. Grupei iširus, ji ėmė domėtis šiuolaikine krikščioniška muzika. Grojimo gitara įgūdžiai Battistelli paskatino pradėti kurti savo giesmes.
2004 metais Francesca Battistelli išleido savo pirmąjį albumą „Just a breath“. 2008 metų liepą išleistas studijinis albumas „My Paper Heart“. 2009 metais Battistelli gavo pirmąjį Grammy apdovanojimą.

Franceca Battistelli ištekėjo už muzikanto Matthew Goodwin (Metju Gudvino) ir augina pirmagimį sūnų Matthew Elijah (Metju Eliją). Savo mylimiesiems ji paskyrė dainą „Hundred more years“ iš tuo pačiu pavadinimu 2011 metų kovą išleisto albumo.

Užaugusi Brodvėjaus teatro aktorių šeimoje Francesca anksti pajautė meilę muzikai, teatrui ir scenai. Bet savo talentus ji naudoja ne trokšdama publikos plojimų, bet norėdama parodyti žmonėms viltį Kristuje.

Francescos Battistelli muzikoje susilieja pop, džiazo, roko, gospel ir ritmenbliuzo muzikiniai stiliai. Šiame triukšmingame garsų ir vaizdų persisotinusiame pasaulyje ilgimės autentiško balso. Balso, kuris nebijotų žmonijai pasakyti tiesą ir parodyti tikslą. Toks balsas yra dainų autorė ir atlikėja Francesca Battistelli.

„Mažosios studijos“ laida jaunimui „Druska“

 
< Ankstesnis   Kitas >