Marijos radijas
 
Pranciškoniškosios šeimos laida „PORCIUNKULĖ“

 PORCIUNKULĖ – laida apie Pranciškoniškąją šeimą Lietuvoje ir pasaulyje. Laidą kuria pasauliečiai pranciškonai ir pranciškoniškasis jaunimas.

Porciunkulė (arba „dalelytė“, išvertus iš italų kalbos) – tai Italijos mieste Asyžiuje esanti mažytė Švč. Angelų Marijos bažnytėlė, kurią savo rankomis atstatė šv. Pranciškus. Čia Pranciškus išgirdo Evangeliją ir suprato savo pašaukimą, čia jis priėmė savo pirmuosius brolius ir naujo gyvenimo trokštančią Klarą, iš čia jis brolius po du išsiuntė misijoms, iš čia jis ir pats iškeliavo į Dangiškojo Tėvo namus. Taip nedidelė Asyžiaus pakelėje stovėjusi koplyčia tapo pranciškonų širdimi, kuriai Pranciškus iš popiežiaus Honorijaus III išprašė visuotinių atlaidų malonę – švenčiamą kasmet rugpjūčio 2 dieną.

Kiekvieną šeštadienio vakarą, 20 valandą, jus kviečiame į Porciunkulę – mažąją Asyžiaus bažnytėlę, kuri simbolizuoja šv. Pranciškaus širdį, ir kuri mus – Pranciškoniškąją šeimą – visada kviečia į susitaikinimą su savimi, su kitais, su kūrinija ir su Dievu.

„Porciunkulės“ komanda:
Laidos vedėjai – Virginija Mickutė OFS ir Rimantas Radzevičius OFS
Turinio redaktorės – Monika Midverytė OFS ir Virginija Mickutė OFS
Muzikos redaktorė – Veronika Šlionskytė
Dizainerė – Rasa Lazdauskaitė
Reporterės – Monika Midverytė OFS, Modesta Puniškytė  ir Giedrė Povilaitytė (Vilnius), Vitalija Stanislauskaitė (Kaunas), Živilė Aleksandravičiūtė (Klaipėda)
Garso operatoriai – Irmantas Vaitkevičius ir Tomas Puzeris
Garso montuotojas ir režisierius – Aurimas Stonys

Laida netiesioginė, montuojama Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos studijoje.
Laida transliuojama kiekvieną šeštadienį 20.00 val. Kartojama antradieniais 02.00 val.

Laidų archyvas

 
Laida jaunimui „Pasilik su mumis, Viešpatie“

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba kartą per per mėnesį rengia „Marijos radijo“ laidą jaunimui „Pasilik su mumis, Viešpatie“. Laidos klausykitės penktadieniais, 20.00 val. Laida kartojama šeštadienį 1 val. nakties.

Laidų archyvas:

 
2014-05-02
Muzikos pagalba apie savo tikėjimo ir pašaukimo kelionę su jaunimu dalijasi Atsinaujinimo pranciškonų bendruomenės br. kun. Stan Fortuna CFR iš Niujorko. Kviečiame pasiklausyti 2009 m. vykusio V Europos pranciškoniškojo jaunimo kongreso „Per kankinystę į Prisikėlimą“ finalinio koncerto-liudijimo Vilniaus miestui garso įrašo. Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos parengta laida.

 
2014-04-11
Ką reiškia būti Dievo draugu? Iš ko atpažįstami Dievo bičiuliai, ir kodėl verta siekti šios draugystės? Įžvalgomis su jaunimu dalijasi kun. Paulius Vaineikis OFM iš Pakutuvėnų.

 
2014-03-14
Kviečiame jaunimą susipažinti su šv. Juozapu – vienu labiausiai garbinamų, o kartu ir labiausiai paslaptingų šventųjų. Laidoje išgirsite kun. Juozapo Marijos Žukausko OFM meditaciją tema „Aš, Juozapas“. Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos parengta laida.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 10 iš 19