Jubiliejinė XX-oji chorų šventė

 Jau 20 metų, paskutinįjį gegužės šeštadienį, Kretingoje vyksta Vaikų ir jaunimo bažnytinių chorų šventė „Sveika, Jūrų Žvaigžde“. Savo giesmėmis Kretingos bažnyčios skliautus pripildo iš visos Lietuvos atvykstantys vaikų ir jaunimo chorai. Per tuos metus spėjo išaugti ne viena giedančio jaunimo karta, o kai kurie ir patys tapo bažnytinių chorų vadovais. Džiaugiamės kiekvienu giedančiu jaunu žmogumi, kuris yra dovana ne tik mūsų šventei, bet ir visai Bažnyčiai.

Idėja pradėti organizuoti chorų šventę vaikams prieš dvidešimt metų kilo prie Kretingos brolių pranciškonų vienuolyno dirbusiems chorų vadovams Alvidui Remesai, Linai Pudžiuvelytei, Genovaitei Maironienei. Esame dėkingi ir daugybei kitų žmonių, kurie prisidėjo, kad ši graži tradicija augtų ir būtų išsaugota.

Šiuo metu pagrindiniai šventės organizatoriai yra Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba, Telšių vyskupijos Šv. Cecilijos draugija, Telšių vyskupijos jaunimo centras, Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapija ir vienuolynas.

Jubiliejinės chorų šventės proga pristatome fotografijų parodą, kuri, tikimės, atspindės per tuos dvidešimt metų vykusių chorų švenčių nuotaiką ir gražiausias akimirkas. Parodoje panaudotos nuotraukos iš Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos archyvo. Už pagalbą rengiant parodą nuoširdžiai dėkojame bičiuliui Algirdui Darongauskui.


 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 7 - 7 iš 7