2012-11-29
Laidos tema: mažieji Pranciškoniškosios šeimos nariai – Pranciškučiai. Apie darbą su pranciškoniškomis vaikų grupėmis pasakoja sesuo pranciškonė misionierė Benjamina Borsato, Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolijos Nacionalinės tarybos atstovė Veronika Šlionskytė bei patys mažieji Pranciškučiai. Krikščioniškos muzikos rubrikoje - vaikų atliekamos šiuolaikinio šlovinimo giesmės.

 
2012-10-25
Laida apie Kretingoje veikiantį Šv. Antano dienos centrą, dirbantį su vaikais iš socialinę atskirtį išgyvenančių šeimų, bei naujausią dienos centro projektą „Kiekvienam vaikui po didįjį draugą“. Krikščioniškos muzikos rubrikoje - atlikėjo Matt Maher albumas „Love in between“.

 
2012-09-27
Laida apie rugsėjo 28-30 dienomis Kretingoje vyksiantį Lietuvos katalikiškų mokyklų asociacijos festivalį, skirtą Pranciškonų gimnazijos 80 metų jubiliejui paminėti. Krikščioniškos muzikos rubrikoje - atlikėjo Toby Mac albumas „Tonight“.

 
2012-08-30

Laida apie šv. Klaros charizmos išskirtinumą ir Kretingos jaunimo sukurtą miuziklą „Šviesa, apšvietusi pasaulį“. Kas yra tie du jaunuoliai – Pranciškus ir Klara, ir kokį iššūkį jie palieka šiuolaikiniam jaunam žmogui? Apie paprastą ir džiaugsmingą pranciškonišką kelią pasakoja miuziklo kūrybinė grupė.

 
2012-07-26
Laida apie liepos mėnesį Kėkštuose vykusią tarptautinę evangelizacijos stovyklą jaunimui. Krikščioniškos muzikos rubrikoje - grupės „Leeland“ albumas „Love is on the Move“.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 46 - 60 iš 76