2014-03-27
Laidoje kviečiame pasiklausyti Tarptautinio teologijos instituto Šeimos ir santuokos studijų magistrų klaipėdiečių Emilijos ir Mindaugo Radušių įžvalgų tema „Visa tiesa ir mitai apie santuoką“. Kokia yra santuokinė meilė pagal Bažnyčios mokymą, ir koks yra šiuolaikinio pasaulio pristatomas „idealios santuokos“ paveikslas?

 
2014-02-27
Tęsiame laidų ciklą, skirtą naujai prasidėjusiems Šeimos metams. Kviečiame pasiklausyti dviejų Kretingos šeimų liudijimų apie rožinio maldos reikšmę jų šeimos gyvenime.

 
2014-01-30
Laida skirta naujai prasidėjusiems Šeimos metams. Kviečiame pasiklausyti Kretingos šeimų bendruomenės liudijimų - kaip atpažinti tą mylimą žmogų, kuriam visam gyvenimui galėsi pasakyti TAIP, kaip ištirti savo pašaukimą, ir kokią įtaką poros santykiams daro bendra malda.

 
2013-12-26
Laidos tema: Kodėl taip bijome išpažinties? Apie tai, kodėl išpažintis dažnai atidėliojama kaip vizitas pas stomatologą, kodėl jos forma yra būtent tokia, ir kaip atlikti gerą išpažintį, kalbamės su kunigu pranciškonu Evaldu Daruliu iš Klaipėdos. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės atlikėjo Toby Mac atliekamų kalėdinių giesmių.

 
2013-11-28
Laidos tema – kas yra sekmadienis ir kuo svarbus jo šventimas? Apie tai, kodėl krikščionys žydų šabą pakeitė sekmadieniu, kuo tikėjimo praktikoje svarbus sekmadienio šventimas ir kaip jį išsaugoti, laidoje kalbamės su pranciškonu kunigu Pauliumi Vaineikiu iš Pakutuvėnų. Krikščioniškos muzikos rubrikoje klausomės grupės „Hillsong“ iš Australijos.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 31 - 45 iš 76