CRISPIN: „Jei nesikeistų mūsų pačių gyvenimai, mes tik tuščiai gaištume laiką“
Šią vasarą Klaipėdoje vykusiose Lietuvos jaunimo dienose koncertavo grupė iš JAV „Crispin“: Al James – gitara ir vokalas, Jacquelyn Schreiber – klavišiniai ir vokalas, Ralph Forrest – būgnai ir šypsenos, Donnell Skeeta Davis – bosinė gitara, Daniel diSilva – vokalas, gitara, kongai. Prieš suburdamas šią grupę, lyderis, Daniel diSilva, grojo profesionalioje džiazo scenoje kartu su tokiais žymiais atlikėjais kaip Alison Krauss, Jame Taylor ir B.B. King. Ši didelė muzikinė patirtis atsispindi ir „Crispin“ kūryboje. Ji lengvai sužavi publiką, perteikdama krikščionišką žinią. Kasmet Crispin surengia apie 100 koncertų. Šiuo metu grupė yra išleidusi 4 albumus, o dabar įrašinėja naują albumą ir jau sulaukė įvertinimų iš žymių JAV prodiuserių. Paskutinis „Crispin“ inicijuotas projektas – ne pelno siekianti organizacija „Springtime productions“, kurie padeda remti krikščionis menininkus ir jų veiklą. Agnė Pociūtė kalbina „Crispin“ lyderį Daniel di Silva.
Skaityti toliau...
 
Projektas „Compassionart“: meno ir gailestingumo darbų sintezė
 Žinomas krikščioniškų giesmių autorius ir atlikėjas, grupės „Delirious“ lyderis Martinas Smithas savo svajonę pavertė realybe. Michael W. Smith, Darlene Zschech, Chris Tomlin, Matt Redman, Paul Baloche ir kiti gerai žinomi giesmių kūrėjai 2008 metų sausį susirinko į krūvą, kad praleistų savaitę, kurdami giesmes labdaros projektui.

Skaityti toliau...
 
Brian Littrell: nuo pop-grupės „Backstreet boys“ iki krikščioniško solo albumo
 Ilgametis grupės „Backstreet boys“ atlikėjas Brian Littrell pernai išleido savo naujausią albumą „Welcome Home“. Tuo pačiu pavadinimu pavadinta daina sako: „Galvoje skamba mano Tėvo žodžiai: Tu niekada nesi per toli. Aš būsiu ten, kur tu esi. Ir kai ateisi pas mane, aš ištiesiu rankas. Sveikas sugrįžęs namo“...

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 16 - 18 iš 18