Žiemos akademija jaunimui

Gruodžio 30 – sausio 1 dienomis Kretingoje vyks jau devintoji Žiemos akademija jaunimui. Jūsų ir vėl laukia džiaugsmingas šlovinimas, mokymai ir liudijimai, nauji tikėjimo draugai, daug staigmenų ir Naujųjų Metų sutikimas. Skubėkite registruotis!

Maldos ir šlovinimo vakaras

Gruodžio 8 dieną Kretingoje vyks jau antrasis maldos ir šlovinimo vakaras. Šį kartą svečiuose bendruomenė „Viešpaties balsas“ iš Vilniaus. Šlovinimo vakaras su užtarimo malda vyks Šv. Antano rūmų salėje (Vilniaus g. 6, Kretinga). Vakaro pradžia – 20 val. Laukiame Jūsų!

Radijo laida „Druska“ (2017-10-26)

Laida apie šiemet 70 metų jubiliejų švenčiantį lietuvių pranciškonų vienuolyną Kenebunke, Meino valstijoje. Apie tai, kodėl rytinėje JAV pakrantėje iki šiol tarnauja lietuviai pranciškonai, ir kodėl išeivijoje įsikūręs Kenebunko šv. Antano vienuolynas vadinamas kitų vienuolynų „motina“, pasakoja pranciškonas kunigas Astijus Kungys. Krikščioniškos muzikos rubrikoje – išeivijoje tarnaujančio kunigo Egidijaus Arnašiaus kūryba.

PASKIRK 2 PROCENTUS

Brangūs Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos bičiuliai,      Nuoširdžiai prašome jus savo 2 procentus valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paskirti Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybai ir taip paremti mūsų vykdomus evangelizacinius projektus: šlovinimą ir misijas, radijo laidą „Druska“, šlovinimo giesmių įrašus ir leidybą, įvairius muzikinius projektus, jaunimo ugdymo renginius ir socialines tarnystes, …